Alena Ladová, R. Vácha, Miloš Nesvadba aj. - Soubor 12 kreseb českých malířů

Akvarel, tužka, pero aj, od 30x40 do 14x9 cm, většina signována, volné listy, 4 ilustrace medvídci malovány na kartonu. Mírně poškozeno.

Alena Ladová, R. Vácha, Miloš Nesvadba aj.
11058. Soubor 12 kreseb českých malířů
Dražba ukončena:14.06.2017 18:52:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:1 200 Kč