Alena Laufrová

21690. Z Hradčan

popis: Lept, 29x29 cm. Signováno vpravo dole Laufrová. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

dražba ukončena: 19.09.2018 18:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 30.05.2018 13:51:57 3169