Alena Vaicová

40780. Jaro ve skalách

popis: Olej na plátně, 43x65 cm. Signováno vlevo dole A. Vaicová 73. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1930-2017, Akademická malířka,dcera Josefa Vaice.

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:29:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč