Aleš Štolovský - Rozjímání za svitu lampy

Kombinovaná technika, 15x25 cm. Signováno vlevo dole Štolovský Aleš 1943. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu věnování od autora.

o autorovi: 1911 – 1987
Malíř, výrobce barev, autor spisu Technika barev, vedl podnik po svém otci, malíři Josefu Štolovském.

67023. Rozjímání za svitu lampy
Dražba ukončena:10.10.2021 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč