Aleš Štolovský - Sýry nejsou

Kombinovaná technika, 15x23 cm. Signováno vpravo dole Štolovský Aleš 1942. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911 – 1987
Malíř, výrobce barev, autor spisu Technika barev, vedl podnik po svém otci, malíři Josefu Štolovském.

308762. Sýry nejsou
Dražba ukončena:28.05.2021 20:10:28
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč