Alexander Kohout - Doma

Kombinovaná technika, 46x55 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

36697. Doma
Dražba ukončena:31.10.2019 19:42:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč