Alexandr Iljuščenko

48424. Na Kampě

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole ILKO 2010. Olištováno.

pozn.: Značeno i vzadu. Autor dokonale vystihl krásu pražské Kampy, při jeho toulkách Prahou stověžatou mu neunikla ani Kampa. Opět musíme vyzdvihnout dokonalou práci se světlem která obrazu dává život. Vřele doporučujeme koupi tohoto díla, protože jeho díla mají čím dál více fanoušků i mezi českými sběrateli.

zbývá: 20 dnů, 10 hodin

konec dražby: 26.08.2020 19:59:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč