Alexandr Jakesch - Staronová synagoga

Lept, 64x50 cm, signováno vpravo dole Alex. Jakesch, nerámováno.

1862, Praha - 1934, Praha
Malíř, grafik a sochař. Žák pražské akademie (1878-1880). Později se učil v Mnichově u prof. Benczura a Lindenschmidta. Od roku 1886 působil v Praze. Malíř podobizen a obrazů náboženských motivů. Cestoval s bratrem po Itálii, kde maloval italské krajiny a architektury.

Pozn.: V papíře skvrnky mimo obrazovou část.

6303. Staronová synagoga
Dražba ukončena:27.10.2016 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč