Alexandr Malecki - Jaro

Olej na kartonu, 37x50 cm. Signováno vpravo dole A. Malecki. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Alexandr Malecki
19530. Jaro
Dražba ukončena:25.04.2018 18:24:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč