Alfred Adámek

1046. Horská krajina

popis: Akvarel, 40x50 cm, signováno vlevo dole, datováno 1937, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 26.03.2014 20:58:00

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 26.03.2014 20:49:53 74