Alfred Bareis

38594. Vesnická ulička

popis: Akvarel. 35,5x27 cm. Signováno vlevo dole Alfred Bareis. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.12.2019 19:48:51

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč