Alfred Bareis

38594. Vesnická ulička

popis: Akvarel. 35,5x27 cm. Signováno vlevo dole Alfred Bareis. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 22 hodin

konec dražby: 11.12.2019 19:47:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč

900 Kč 05.12.2019 21:58:02 4570
800 Kč 04.12.2019 19:30:53 2130