Alfred Roller - Přehrada v Alpách VELKÝ FORMÁT

Olej na plátně, 72x94 cm. Signováno vpravo dole Alfred Roller. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

Alfred Roller
47236. Přehrada v Alpách VELKÝ FORMÁT
Dražba ukončena:29.07.2020 20:13:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč