Alfred Roller

47236. Přehrada v Alpách VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 72x94 cm. Signováno vpravo dole Alfred Roller. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

zbývá: 25 dnů, 7 hodin

konec dražby: 29.07.2020 20:13:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč

800 Kč 26.06.2020 16:18:06 3399