Olej na plátně, 72x94 cm. Signováno vpravo dole Alfred Roller. Rámováno.
Stav: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.