Alfred Sedlák

306419. Pražské zákoutí

popis: Olej na sololitu, 63x38 cm. Signováno vpravo dole Alfred Sedlák 88. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

dražba ukončena: 23.10.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč