Alfredo Cerigioli - Autopotrét

Olej na dřevě. 26x29 cm. Signováno vlevo dole Alfredo Cerigioli. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: Dvorní malíř Emy Destinové.

Alfredo Cerigioli
40133. Autopotrét
Dražba ukončena:30.01.2020 21:28:38
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 000 Kč