Alfredo Cerigioli - Zátiší s citrónem

Olej na plátně. 27x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti Emy Destinové.

o autorovi: Dvorní malíř Emy Destinové.

Alfredo Cerigioli
40130. Zátiší s citrónem
Dražba ukončena:30.01.2020 21:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč