Olej na plátně. 27x25 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti Emy Destinové.
o autorovi: Dvorní malíř Emy Destinové.