MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Olej na plátně, 34x80 cm, nesignováno, rám.
> zpět na aukční výsledky
Aljo Beran?
12584. Vesnice v kopcích
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
limit (21.09.2017 19:31:54)
1016
1 500 Kč
limit (21.09.2017 19:31:53)
1277
1 300 Kč
limit (21.09.2017 19:30:13)
1016
1 200 Kč
limit (21.09.2017 19:30:12)
1277
1 100 Kč
limit (21.09.2017 19:29:15)
1016
1 000 Kč
limit (21.09.2017 19:29:14)
1277
900 Kč
limit (21.09.2017 19:28:02)
1277
800 Kč
1016
700 Kč
754
600 Kč
2249
500 Kč
1277