Alois Fišárek

12119. Kytice ve džbánu

popis: Olej na kartonu, 59x48 cm, signováno vpravo dole Fišárek 76, rám.

o autorovi:
1906, Prostějov - 1980, Praha

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:12:23

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 3 000 Kč