Alois Hejl - Podzim

Olej na plátně fixováno na překližce 27x36 cm. Signováno vpravo dole Hejl 65. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

Alois Hejl
40067. Podzim
Dražba ukončena:30.01.2020 20:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč