Alois Pitrmann - Soubor 38- mi kreseb

Rozměr od 30x20 cm do 62x45 cm, většina signována Pitrmann, nebo monogramováno AP, volné listy.

Pozn.: Některé mírně poškozeny. Pochází z umělecké pozůstalosti Aloise Pitrmanna.

o autorovi: 1911-1986

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 000 Kč

14010. Soubor 38- mi kreseb
Dražba ukončena:15.11.2017 19:15:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 200 Kč