Alois Tužinský - Tůň u cesty

Kombinovaná technika. 22x19 cm Signováno vlevo dole Alo. Tužinský. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - ?

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 22 000 Kč.

302225. Tůň u cesty
Dražba ukončena:18.11.2019 20:21:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč