Alphonse Lafitte

307319. Loďky u břehu

popis: Litografie, 49x19 cm. Signováno vpravo dole A. Lafitte. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá:

konec dražby: 15.01.2021 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 13.01.2021 14:57:30 1074