Andy Warhol

45896. Grevy's Zebra

popis: Litografie 64/100, rozměr grafiky: 36x36 cm. Celkový rozměr papíru: 56x38cm. Signováno vpravo dole v tisku Andy Warhol. Rám, sklo.

pozn.: Přiložen certifikát Společnosti Andyho Warhola, Medzilaborce.

zbývá: 16 dnů, 5 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:36:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 15 000 Kč