anglický grafik 18. století - Dostih v Newmarkettu 1774

Ručně kolorovaný tisk, 24x33 cm, nesignováno, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen.

anglický grafik 18. století
3411. Dostih v Newmarkettu 1774
Dražba ukončena:26.11.2015 21:33:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 900 Kč