Anglie - Palaš

Délka 98 cm. Leptaná čepel, zdobený koš a rukojeť. Pochva. 19.-20. století

Pozn.: Mírně poškozeno.

Anglie
27804. Palaš
Dražba ukončena:13.02.2019 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč