Anglie - Pistole s perkusním zámkem

Délka 34 cm. Pojistka na nabiják. 19. století

Pozn.: Mírně poškozeno.

Anglie
27794. Pistole s perkusním zámkem
Dražba ukončena:13.02.2019 19:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč