Angyal - Práce na poli

Akvarel, 23x34 cm. Signováno vpravo dole Angyal Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Angyal
306237. Práce na poli
Dražba ukončena:27.09.2020 20:03:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč