Angyal

306237. Práce na poli

popis: Akvarel, 23x34 cm. Signováno vpravo dole Angyal Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.09.2020 20:03:54

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč