Anna Kloubková Schrutzová - Před domem

Akvarel, 25x20 cm. Monogramováno vpravo dole A.K.S 20. Rám, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

Anna Kloubková Schrutzová
300545. Před domem
Dražba ukončena:04.09.2019 20:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč