Anna Kubů - Fialový strom

Olej na kartonu, 55x50 cm, signováno vpravo dole Anna Kubů 1983, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

6547. Fialový strom
Dražba ukončena:01.12.2016 18:25:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč