Anna Roškotová - Dobříš

Akvarel, 48x59 cm. Signováno vlevo dole A. Roškotová 1947. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1883 – 1967
Malířka. Studovala soukromě u Václava Jansy v Praze a u A. Hölzela v Dachau u Mnichova. Malovala architekturu, městské veduty a městské i chrámové interiéry, používala techniku akvarelu. Vystavovala s Kruhem výtvarných umělkyň v Praze a v Hagenbundu a Künstlerhausu ve Vídni. Její práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, Pražského hradu, GHMP v Praze a jinde.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

25136. Dobříš
Dražba ukončena:28.11.2018 22:22:48
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč