Anton Boubín Toňátko - Na Benecku

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole špatně čitelně Toňátko. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorské razítko.

o autorovi: 1903 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč

17121. Na Benecku
Dražba ukončena:28.03.2018 18:12:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 300 Kč