Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole špatně čitelně Toňátko. Rám. Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorské razítko.
o autorovi: 1903 - 1971 Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 500 Kč