Antonín Balcar - Zimní nadílka

Pastel, 13x20 cm. Signováno vpravo dole A. Balcar. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1900 - ?
Malíř. Studoval AVU v Praze u J. Loukoty a O. Nejedlého, pod jeho vlivem maloval krajiny.

306769. Zimní nadílka
Dražba ukončena:01.12.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo