Antonín Bílek - Zasněná dívka

Patinovaná sádra, výška 38 cm. Značeno Ant.Bílek vánoce 1927.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Antonín Bílek
304200. Zasněná dívka
Dražba ukončena:29.03.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč