Antonín Bílek

304200. Zasněná dívka

popis: Patinovaná sádra, výška 38 cm. Značeno Ant.Bílek vánoce 1927.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 29.03.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč