Antonín Bukolský - Akt ženy s růžemi

Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo nahoře Bukolský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

35091. Akt ženy s růžemi
Dražba ukončena:25.09.2019 19:49:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč