Antonín Bukolský

35091. Akt ženy s růžemi

popis: Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo nahoře Bukolský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:49:51

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 21 000 Kč