Antonín Bukolský

35091. Akt ženy s růžemi

popis: Olej na plátně, 70x55 cm. Signováno vlevo nahoře Bukolský. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:49:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 16 000 Kč