Antonín Bukolský - Zátiší s kyticí

Olej na kartonu. 50x72 cm. Signováno vlevo dole Bukolský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

41141. Zátiší s kyticí
Dražba ukončena:27.02.2020 21:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč