Antonín Bukolský - Zátiší s kyticí a kartami

Olej na překližce, 69x51 cm. Signováno vpravo nahoře Bukolský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

35085. Zátiší s kyticí a kartami
Dražba ukončena:25.09.2019 19:43:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 100 Kč