Antonín Bukolský

35085. Zátiší s kyticí a kartami

popis: Olej na překližce, 69x51 cm. Signováno vpravo nahoře Bukolský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

dražba ukončena: 25.09.2019 19:43:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 2 100 Kč