Antonín Bukolský

35085. Zátiší s kyticí a kartami

popis: Olej na překližce, 69x51 cm. Signováno vpravo nahoře Bukolský. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1899.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18.000 Kč

zbývá: 37 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:43:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč