Antonín Chlapík - Bezy

Olej na sololitu, 67x47 cm. Signováno vpravo dole Chlapík. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narodil se r. 1895 v České Třebové. Studoval soukromě u Alfonse Muchy, Schneiberga a Kutmana. Své vzdělání prohloubil při studijním pobytu v Paříži, kdy navštěvoval přednášky Akademie. Maloval květiny, ovocná zátiší a věnoval se krajinářství.

34202. Bezy
Dražba ukončena:27.06.2019 22:56:34
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč