Antonín Chmelík - Hrubá Skála

Akvarel, 29x36 cm. Signováno vpravo dole Ant. Chmelík. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Antonín Chmelík
26550. Hrubá Skála
Dražba ukončena:17.01.2019 18:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 04.01.2019 13:51:01 2798