Antonín Fuchs-Hronov

45898. TGM v družném rozhovoru

popis: Fotografie, 28x36 cm. Signováno vpravo dole Fuchs 1926 Hronov. Značeno vlevo dole Fuchs Hronov. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 16 dnů, 5 hodin

konec dražby: 10.06.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 23.05.2020 19:41:53 3917