Antonín Fuchs-Hronov

45898. TGM v družném rozhovoru

popis: Fotografie, 28x36 cm. Signováno vpravo dole Fuchs 1926 Hronov. Značeno vlevo dole Fuchs Hronov. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 10.06.2020 19:38:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč