Antonín Lamač - Děvín

Olej na plátně, 66x66 cm. Signováno vpravo dole Antonín Lamač. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Antonín Lamač
17120. Děvín
Dražba ukončena:28.03.2018 18:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 18.03.2018 10:37:40 3020
800 Kč 06.03.2018 10:18:35 2001