Antonín Mánes

14969. Hrad Žampach

popis: Kombinovaná technika, 53x70 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Vzadu přípis A. Mánes. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1784 - 1843

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 800 000 Kč

dražba ukončena: 30.11.2017 21:49:00

vyvolávací cena: 4 000 Kč

vydraženo za: 80 000 Kč