Antonín Mára

64498. Jubilejní výstava obvodu obchodní a živnostenské komory pražské

popis: Obecný kov, 9x6 cm. Signováno A. Mára.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 16.09.2021 21:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.08.2021 0:47:30 5215