středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Poutník na lávce v lese

Olej na plátně, 22x27 cm, monogramováno vpravo dole AP, rám, zaskleno.

Pozn.: V malbě krakeláž.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
2595. Poutník na lávce v lese
Dražba ukončena:27.05.2015 22:11:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč