monogramováno AP - Sedící akt

Olej na plátně, 80x56 cm. Monogramováno vpravo dole A.P. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Na rámu štítek Antonín Procházka

monogramováno AP
51880. Sedící akt
Dražba ukončena:29.10.2020 20:59:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč