Antonín Smažil

306722. Zárivá jeseň

popis: Olej na kartonu, 36x22 cm. Signováno dole uprostřed A. Smažil. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 700 Kč

zbývá: 4 dnů, 17 hodin

konec dražby: 28.11.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 12.11.2020 10:53:59 7510