Antonín Tomek - U mlátičky

Akvarel, 30x38 cm. Signováno vpravo dole A. Tomek 1939. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 – 1978
Malíř. Studoval na pedagogické škole v Brně. Zpočátku se věnoval hudbě a pedagogické činnosti, později se cele zaměřil na malířství. Zpracovával zejména tématiku z Valašska, Ostravska a Záhoří. Kreslil také karikované portréty z domácí kulturní a politické scény. Byl členem Sdružení umělců slezských.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 13 000 Kč.

Antonín Tomek
305943. U mlátičky
Dražba ukončena:24.08.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 22.08.2020 22:30:26 3780