Olej na plátně. 31x23 cm. Monogramováno vpravo dole A.V.S.. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1895 – 1938
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval malířství a grafiku na UMPRUM v Praze u E. Dítěte, V. H. Brunnera a K. Špilara. Byl členem výboru Občanské umělecké besedy, později členem Sdružení výtvarníků v Praze, s nimiž vystavoval na četných domácích i zahraničních výstavách. Ilustroval řadu knih edice Dobré dílo a knihy nakladatelství Družstevní práce. Vytvořil velké množství exlibris.