Antonín Václav Slavíček - Stavení v krajině

Olej na plátně. 31x23 cm. Monogramováno vpravo dole A.V.S.. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1938
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval malířství a grafiku na UMPRUM v Praze u E. Dítěte, V. H. Brunnera a K. Špilara. Byl členem výboru Občanské umělecké besedy, později členem Sdružení výtvarníků v Praze, s nimiž vystavoval na četných domácích i zahraničních výstavách. Ilustroval řadu knih edice Dobré dílo a knihy nakladatelství Družstevní práce. Vytvořil velké množství exlibris.

Antonín Václav Slavíček
38686. Stavení v krajině
Dražba ukončena:11.12.2019 21:19:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 11.12.2019 21:12:09 3159
800 Kč 05.12.2019 8:57:44 352