Pastel, 19x29 cm. Signováno vpravo dole A. J. Volejníček. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: Narodil se v Brně roku 1896.
Studoval UMPRUM u prof. Kysely a Maška. Studijní cestu podnikl do Paříže. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě, portrétům a aktům.