Arkadij Solovjev - U rybníka

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vlevo dole A. Solovjev. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

38230. U rybníka
Dražba ukončena:28.11.2019 21:36:22
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 800 Kč