Arno Nauman - Starý Postřekov

Olej na plátně, 27x25 cm. Signováno vlevo dole Arno Nauman. Rám.

o autorovi: 1887 – 1959
Malíř. Studoval na AVU v Praze u F. Ženíška a M. Švabinského. Zabýval se malbou, volnou i užitou drobnou grafikou. Pobyty v Itálii a v Paříži ovlivnily jeho malbu české krajiny (barbizonská škola). Vycházel z idealistického realismu krajinomalby 19. století. Zabýval se rovněž figurální malbou a portrétem. Byl členem SČUG Hollar.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

25168. Starý Postřekov
Dražba ukončena:29.11.2018 18:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 700 Kč