Arno Novák - Portrét muže s doutníkem

Olej na plátně. 100x80 cm. Signováno vlevo nahoře Arno Nowak 1902. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi:
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 220 000 Kč.

38628. Portrét muže s doutníkem
Dražba ukončena:11.12.2019 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč